O nas

Home  →  O firmie


O naszej firmie

„Pol-Mach” to połączenie profesjonalizmu i rzetelności, to również Twój doradca w sprawach stolarki okiennej i drzwiowej. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nasz usługi zaspokoiły potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy na rynku już od 2000 roku, przez te lata zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam realizować wszelkie powierzane przez Państwa zlecenia.

Oferujemy produkty renomowanych firm, jesteśmy Premium Partnerem lidera branży okiennej Oknoplast. W ofercie posiadamy również szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram i akcesoriów okiennych. Specjalizujemy się również w systemie inteligentnego domu TaHomA Somfy oraz w instalacji rolet lamelowych i żaluzji fasadowych. Współpracujemy także z producentami tarasów kompozytowych Twinson i Prodeck, posiadamy wyspecjalizowaną grupę montażową, która sprosta każdemu wyzwaniu. Mamy doświadczenie w wykonywaniu specjalistycznych montaży: z użyciem folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych oraz taśm rozprężnych (tzw. ciepły montaż), jak również montażu w warstwie izolacji - system Illbruck MOWO.

Wirtualny spacer po naszym salonie.Zapraszamy do naszej siedziby w Skawinie w celu zapoznania sie z indywidualną ofertą.
Nasze Biuro